Умивальник підлоговий REA ESTERA Білий
Умивальник Rea ESTERA - це монолітний умивальник преміум-класу, виготовлений з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдячуючи своїм мінімалістичним елегантним формам він чудово підійде для нової сучасної ванної кімнати та не буде зайвим, коли господарі захочуть оновити свою вбиральню і візьмуться переобладнувати її, перетворюючи у простору і стильну туалетну. Таким чином привнісши нотку розкоші у свій домашній інтер'єр.
Неймовірно сучасна раковина Rea ESTERA з класичною формою чаші має спеціальні отвори, що використовуються під час монтажу та стандартний перелив 45 мм, що робить умивальник практичним і зручним у побутовому обслуговуванні. Змішувач для цього умивальника використовується високий підлоговий.
Використані під час виготовлення раковини Rea ESTERA новітні технології дозволяють умивальнику виглядати не лише зразково, а й легко чиститись і довговічно служити своїм господарям.
Окремо стоячий керамічний умивальник Rea ESTERA - це практичний варіант для Вашої домашньої ванної кімнати. Однак через специфічні габарити його буде доцільно використовувати в комерційних приміщеннях та державних установах високого рангу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 35 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 814 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Довжина | 462 мм |
| Ширина | 444 мм |
- Ціна: 19 750 ₴





