
влевовправо
Умивальник врізний під стільницю REA NEL золото
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6331
5 674 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник врізний під стільницю REA NEL золото
Підстільний умивальник Nel Black Представляємо вам красивий, надзвичайно функціональний та сучасний умивальник. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер’єру. Умивальник пристосований для встановлення під стільницею. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко чиститься.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 5 674 ₴




