Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник підлоговий REA Daria Білий
Монолітний умивальник Daria – класична пропозиція для тих, хто хоче внести нотку розкоші в інтер’єр своєї ванної кімнати. Оригінальний стиль і неповторний вигляд нашого умивальника є його незаперечною перевагою. Завдяки використанню новітніх технологій під час виробництва, наш умивальник не тільки виглядає феноменально, але й легко миється та надзвичайно довговічний.Окремостоячий умивальник Daria – це символ вічної елегантності та якості. Все це змусить його привернути увагу кожного з ваших гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 41 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 839 мм |
| Глибина | 127 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 12 917 ₴








