Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA ARLETA білий

Представляємо вам красивий, надзвичайно функціональний і сучасний умивальник. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер’єру. Умивальник підходить для установки в стільницю або в шафу. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко чиститься. Відповідні змішувачі та сифони для умивальників можна знайти в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 4 119 ₴



