Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Carola Slim білий

Rea Carola Slim – це умивальник із останньої колекції Rea Slim Edge. Овальна форма у вигляді чаші у поєднанні зі стільницею створюють феноменальний ефект і завжди добре виглядають. Ось чому умивальник Rea Carola Slim є одним із найпопулярніших умивальників у нашій пропозиції. Універсальність умивальника гарантує хорошу присутність із кожним краном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 515 мм |
- Ціна: 2 715 ₴





