Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Avia Чорний Матовий

Настільний умивальник AVIA Black Mat Представляємо вам красивий і сучасний умивальник, який характеризується надзвичайною функціональністю. Умивальник виготовлений із 100% якісної сантехнічної кераміки, що гарантує довговічність на багато років використання.Виріб дуже стійкий до забруднень та подряпин, а додатковою перевагою є легкість генерального прибирання завдяки незвичайній формі. Проста форма ідеально заповнить будь-який простір ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетику інтер’єру.Умивальник ідеально впишеться як в сучасні ванні кімнати, так і в класичні та ретро-стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 505 мм |
- Ціна: 8 598 ₴





