Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Avia білий

Умивальник Rea Avia – це стильна та елегантна модель. Він відрізняється простотою і делікатністю, тому можете бути впевнені, що його установка у ванній кімнаті не перевантажить всю облаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 4 914 ₴





