
влевовправо
Умивальник накладний REA Marbel білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8603
5 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Marbel білий

Красивий і стильний, надзвичайно функціональний умивальник Marbel. Пристосований для монтажу на стільницю або шафу. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко очищається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 465 мм |
- Ціна: 5 429 ₴




