Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Rosa-2 білий

Білосніжний умивальник з унікальним сучасним виглядом. Форма чаші з додатковим місцем для батарей є ідеальним поєднанням чудового зовнішнього вигляду з високою зручністю використання. На відміну від інших умивальників у формі чаші, умивальник Rea Rosa стоїть на піднятій платформі та має відповідно опущену полицю з отвором для кріплення кранів. Це робить умивальник дуже корисним і практичним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 9.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Довжина | 384 мм |
| Ширина | 585 мм |
- Ціна: 3 510 ₴



