Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Sofia Stone сірий

Представляємо вам нову модель умивальника Sofia, дуже популярну в нашій пропозиції. Умивальник виготовлений з сантехнічної кераміки найвищої якості, яка дуже міцна і легко миється. Умивальник спеціально оформлений у кам'яному стилі, що створює дивовижний ефект у будь-якій ванній кімнаті. Умивальник призначений для установки на стільницю або тумбу. Він ідеально підійде до будь-якого кольору основи, на яку буде встановлений умивальник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 5 242 ₴





