
влевовправо
Умивальник накладний REA Sofia Золото
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0456
4 025 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Sofia Золото

Умивальник Rea Sofia Gold White сучасний у поєднанні з традиціями благородних кольорів і дизайну. Розкішна модель ідеально підійде до будь-якого інтер'єру. Блискуча глазур, як біла всередині, так і золота зовні, приверне увагу кожного гостя і вразить його. Sofia Gold White чудово виглядає з аксесуарами золотистого кольору - пробкою клік-клак або краном, а також з чорними або хромованими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 111 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 409 мм |
- Ціна: 4 025 ₴





