
влевовправо
Умивальник накладний REA Sami Marble білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8703
5 523 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Sami Marble білий

Надзвичайно функціональний і сучасний умивальник Sami Marble Mat. Умивальник призначений для установки на стільницю або тумбу. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко чиститься.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 5 523 ₴




