Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Mona Slim білий

Представляємо вам красивий, надзвичайно функціональний та сучасний умивальник. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер’єру. Умивальник пристосований для встановлення на стільницю або тумбу. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко чиститься. Відповідні змішувачі та сифони для умивальника можна знайти в пропозиції нашого магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Довжина | 402 мм |
| Ширина | 507 мм |
- Ціна: 3 510 ₴





