
влевовправо
Умивальник накладний REA Olga білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: U1060
4 940 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Olga білий

Умивальник Rea Olga – це модель для ентузіастів позачасових форм у сучасному виданні. Він відмінно впишеться як в мінімалістичні ванні кімнати, так і в класичні кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 4 940 ₴






