Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Royal Granit матовий білий
Представляємо вам красивий і сучасний умивальник, який характеризується надзвичайною функціональністю. Виготовлений із 100% якісної сантехнічної кераміки, що гарантує довговічність протягом багатьох років використання Виріб дуже стійкий до бруду та подряпин, а додатковою перевагою є легкість генерального прибирання завдяки незвичайній формі. Проста форма ідеально заповнить будь-який простір ванної кімнати, зберігаючи бездоганний вигляд і естетику інтер’єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 7 067 ₴






