Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Roxy Stone світло сірий
Сучасна серія умивальників, що імітують камінь. Завдяки техніці, в якій виготовлений верхній шар умивальника, кожен предмет має унікальний і неповторний малюнок. Цей ефект імітує натуральний камінь. Ергономічна форма чаші дозволяє воді вільно стікати. Умивальник можна встановити на стільницю або тумбу. Ми пропонуємо ідеальні високі крани та сифони в багатьох кольорах, розроблені для цього умивальника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Довжина | 307 мм |
| Ширина | 486 мм |
- Ціна: 4 025 ₴






