
Гранітна мийка для кухні 4150 SOKIL матова айворі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4150A
4 333 ₴
Показати оптові ціниГранітна мийка для кухні - це стильна, врізна, прямокутна мийка, яка своїм виглядом чудово доповнить дизайн вашої кухні. Мийка на 80% складається з кварцу та на 20% з надзвичайно твердої акрилової смоли, завдяки чому невибаглива у догляді, а також має великий запас міцності.
Мийка має матову фактуру і приємний для ока колір, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єр кухні. Мийка виготовлена в Україні із якісної німецької сировини за технологією Solid Surface з дотриманням усіх необхідних стандартів. Це забезпечує мийці такі переваги: стійкість до подряпин та механічних пошкоджень; захист від втрати кольору з часом, стійкість до УФ-променів; здатність витримувати різкі перепади температури: можна спокійно лити гарячу воду та не турбуватися про стан мийки; правильна геометрія, що сприяє легкій установці та щільному приляганню до поверхні; термін гарантії 7 років.
Ви можете обрати будь-який з кольорів, представлених на фото:
айворі, антрацит, біла, графіт, гренадин, карамель, карбон, пісок, сафарі, сірий мусон, сіра металік, чорна, чорна металік, шоколад.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 500 мм |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 410 мм |
- Ціна: 4 333 ₴









