
Гранітна мийка для кухні 4050 KORRADO матова Графіт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4050
4 020 ₴
Показати оптові ціниГранітна мийка для кухні - це стильна, врізна, прямокутна мийка, яка своїм виглядом чудово доповнить дизайн вашої кухні. Мийка на 80% складається з кварцу та на 20% з надзвичайно твердої акрилової смоли, завдяки чому невибаглива у догляді, а також має великий запас міцності.
Розміри чаші, 335х365х200 мм, роблять її дуже місткою та зручною у використанні, а наявність відділу для сушіння робить процес миття посуду швидким і легким. Монтаж здійснюється врізним способом у кухонну шафу шириною не менше 520 мм.
Мийка має матову фактуру і приємний для ока колір - графіт, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єр кухні. Мийка виготовлена в Україні із якісної німецької сировини за технологією Solid Surface з дотриманням усіх необхідних стандартів. Це забезпечує мийці такі переваги: стійкість до подряпин та механічних пошкоджень; захист від втрати кольору з часом, стійкість до УФ-променів; здатність витримувати різкі перепади температури: можна спокійно лити гарячу воду та не турбуватися про стан мийки; правильна геометрія, що сприяє легкій установці та щільному приляганню до поверхні; термін гарантії 7 років.
Розміри мийки – 497х398х200 мм, вага – 8,1 кг, сифон – євросифон з широкою горловиною, 110 мм. У комплекті з мийкою йдуть усі необхідні для встановлення кріплення. У мийці є бічний перелив, який при заповненні чаші зливатиме надлишки води.
Ви можете обрати будь-який з кольорів, представлених на фото:
антрацит, бежева, біла, графіт, карамель, карбон, мокко, пісок, сафарі, сіра, чорна, чорна металік, шоколад.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 398 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 497 мм |
- Ціна: 4 020 ₴









