
Мийка MIXXUS MX0567 нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MX0567
4 840 ₴
Показати оптові ціниМийка MIXXUS MX0567 нержавіюча сталь

Інтегрована мийка з нержавіючої сталі, не має отвору під установку змішувача. У інтегрованій мийці немає крила товщина нержавіючої сталі 1,2 мм. У комплектацію до мийки входить: кріплення і стрічка ущільнювача для монтажу, сифон і сітка. Надаємо гарантію на кухонну мийку 24 мес. Окрім експлуатаційних якостей вбудована мийка - це стильне рішення, яке прикрасить собою будь-який інтер'єр.
❗️ Зверніть увагу на вбудовувану мийку на кухню Миксус яка незамінна в створенні ідеальної кухні у вашому будинку. Вона кольору сталі, основний матеріал - нержавіюча сталь, яка гарантує довгі роки служби без ушкоджень.
Вбудовувані мийки від німецького бренду Mixxus з нержавіючої сталі відрізняються якістю виконання і широким асортиментом моделей. ТМ Миксус робить все, щоб задовольнити потреби покупців, і робить мийки різних форм. При виготовленні мийки для кухні компанія Mixxus використовує тільки якісну сировину. За рахунок наявності власного виробництва торговій марці вдалося зберегти прийнятну ціну продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина стінок мийки | 1.2 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 460 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
- Ціна: 4 840 ₴

