Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка Contes 8/992 чорний матовий
>Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 400 Вт |
| Робоча температура | 90 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 16 бар |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Нижня |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 992 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 4 380 ₴



