
влевовправо
Рушникосушка Menton 12/1500 антрацит матовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Menton
7 130 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка Menton 12/1500 антрацит матовий

Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Випробувальний тиск | 15 бар |
| Кількість секцій | 12 |
| Потужність | 600 Вт |
| Робоча температура | 65 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Нижня |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Міжосьова відстань | 550 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 7 130 ₴


