
Горизонтальний радіатор дизайнерський Livorno II G 5/1600 чорний матовий 340*1600
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Livorno II G 5/1600 B
10 420 ₴
Показати оптові ціниГоризонтальний радіатор дизайнерський Livorno II G 5/1600 чорний матовий 340*1600
Матеріал: холоднокатана сталь .
В комплекті кріплення на стіну.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів чорних - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний дизайнерський радіатор опалення у чорному матовому кольорі - це стильний і ефективний елемент інтер'єру, який забезпечить не лише тепло, а й додатковий естетичний акцент у приміщенні.
Горизонтальний дизайн радіатора ідеально підходить для установки під вікна або на вільних стінах. Чорний матовий колір створює стильний контраст з будь-яким інтер'єром і додає елегантності приміщенню.
Дизайнерські радіатори опалення забезпечують ефективне розподілення тепла по приміщенню, що дозволяє швидко і рівномірно підігрівати повітря.
Легко встановлюється на стіну за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту. Підключається до центральної системи опалення або до іншого джерела тепла.
Для догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною для видалення пилу та бруду. Можна також використовувати м'який миючий засіб для прибирання.
Цей радіатор опалення не лише забезпечить ваше приміщення теплом, але й створить стильний і сучасний вигляд, додаючи естетичний шарм вашому інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 10 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1895 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1600 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 340 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1895 Вт |
- Ціна: 10 420 ₴



