
Горизонтальний радіатор дизайнерський Livorno G 8/1200 антрацит матовий 544*1200
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Livorno G 8/1200 A
7 920 ₴
Показати оптові ціниГоризонтальний радіатор дизайнерський Livorno G 8/1200 антрацит матовий 544*1200
Висота: 544 мм
Ширина: 1200 мм.
Потужність: 1120 Вт.
Матеріал: холоднокатана сталь .
В комплекті кріплення на стіну.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів чорних - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний дизайнерський радіатор опалення у сірому матовому кольорі - це елегантний і функціональний елемент інтер'єру, який привносить сучасний стиль та комфорт до вашого приміщення.
Горизонтальна конструкція радіатора ідеально підходить для установки під вікна або на вільних стінах приміщення. Сірий матовий колір додає спокій і елегантність інтер'єру.
Радіатори опалення забезпечують ефективне розподілення тепла по приміщенню, забезпечуючи комфортну температуру в кімнаті.
Легко встановлюється на стіну за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту. Підключається до центральної системи опалення.
ля догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною для видалення пилу та бруду. Можна використовувати м'який миючий засіб для прибирання.
Радіатор опалення в сірому матовому кольорі - це не лише засіб опалення, але й стильний акцент, який додасть вашому приміщенню сучасності та елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 19.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 5.7 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1120 Вт |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 544 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 1155 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1120 Вт |
- Ціна: 7 920 ₴



