Пропонуємо Вам придбати в нашому магазині якісні і сучасні комплектуючі елементи ванної кімнати від бренду BRONE (Польща)
Отдельностоящая Ванна BRONE ,якісна і дуже міцна,адаптированая під великі навантаження.
Глянцево-біла поверхня ванни ідеально, пофарбована і отполированая без хвиль і нерівностей.
Отдельностоящая ванна BRONE стає на підлогу своєю основою, без використання стійок.
Ідеальна системи зливу води, розташована по центру ванни, що дає можливість повністю зливати воду після прийняття ванни.
Так як у нас є можливість вибирати з великого асортименту у виробника-ми вибрали найкращі варіанти та приділили увагу кожної моделі ванн.
Для відправки ми використовуємо упаковку у два шари перший шар з транспортного товстого картонна-він захищає ванну від подряпин і другий шар-сотовий картон, який захищає ванну від пошкоджень.
Матеріал: Акрилове волокно + склопластикова арматура
Колір: Зовні глянець Чорний і Білий глянець всередині
Вага: 50 кг
Об'єм води: 210 літрів
Розмір: 170*80*58cm
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bronex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 50 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 210 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Додаткові функції | |
| Злив/перелив | Клік-Клак |
- Ціна: 29 999 ₴



