
Змішувач кухонний Teka Icon H 33915021 Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33915021
11 300 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач кухонний Teka Icon H (IC 915) (33915021) Чорний
У сучасній квартирі крани грають не тільки практичну функцію, але також є елементом інтер'єру, через що багато покупців при виборі приладів, що розглядаються, звертають увагу не тільки на міцність і надійність конструкції, але також і на її естетичні показники. На жаль, хорошим поєднанням естетичних і практичних властивостей може похвалитися не кожен змішувач - багато моделей від сумнівних виробників швидко виходять з ладу, схильні до впливу вологи і вогкості, а також мають дуже непоказний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо великий вибір змішувачів від компанії Teka . Дана компанія вже кілька десятків років створює різноманітні побутові прилади та сантехніку, поєднуючи в них високі показники якості, функціональності та естетичної привабливості.
Кухонний змішувач Teka Icon H 339150210 – найдостойніший кандидат на роль крана для оснащення компактного кухонного миття. Модель отримала неймовірно надійне в роботі конструктивне виконання, змішувач якісно обслуговуватиме мийну лінію протягом довгих років. До цього можна додати, що кран легко витримає найінтенсивніші режими експлуатації, адже ця модель розроблена на основі елітної водозапірної арматури, яка виготовляється із надміцних композитних матеріалів.
Основні технічні характеристики:
| Вигляд поверхні | хром |
| Вигляд зміщувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 302 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Вигляд картриджа | керамічний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | білий, чорний |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360°, аератор із захистом від утворення накипу |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 5 років |
Виготовлений з високоякісної латуні, яка гарантує міцність та стійкість до корозії.
Забезпечує стабільний потік води та можливість регулювання температури води, що робить його практичним та зручним у користуванні.
Змішувач може бути легко встановлений на кухонну раковину, що робить процес монтажу простим і зручним.
Чорний змішувач додасть вишуканості та оновить вигляд вашої кухні.
Змішувач для кухні від Teka - це відмінний вибір для створення стильного та сучасного дизайну кухні, який підкреслить вашу індивідуальність та смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | На мийку |
- Ціна: 11 300 ₴

