
влевовправо
Лійка для тропічного душу Zimmer ZM8109A
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZM8109A
12 050 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка для тропічного душу Zimmer ZM8109A
Італійський дизайн пристінного верхнього душу Zimmer ZM8109A, з його приголомшливо тонким дизайном квадратної форми, прикрасить вашу ванну кімнату своїм спокоєм і ясністю дизайну.
Лійка для тропічного душу Zimmer ZM8109A:
Габарити:
- ширина – 230 мм
- висота – 70 мм
- глибина – 550 мм
Особливості:
- Головний душ плоский 3 мм
- Головою душ 2 функції, тропічний душ і водоспад
- Матеріал: Нержавіюча сталь S/S 304
- Форма: Квадратна
- 2 входи для підключення води 1 на тропічний душ, 2 на водоспад
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр душового диску | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість режимів струменя | 2 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Матеріал насадки | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Стилістика дизайну | Хай-тек |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
- Ціна: 12 050 ₴


