
Рушникосушка MIRAMAR 12/1130 S 1130*545 Білий матовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MIRAMAR 12/1130 S W
6 930 ₴
Показати оптові ціниРушникосушка MIRAMAR 12/1130 S 1130*545 Білий матовий

У прохолодні пори року не обійтися без вкрай корисного та практичного девайса для ванної кімнати — гарної сушарки для рушників. Особливим бонусом є те, що такий виріб може бути і стильним доповненням до будь-якого приміщення. Прикладом таких є чудові сушарки для рушників із онлайн-каталолога магазину «СантохІдея», замовити які можна вже зараз.
Крім моделі, представленої до вашої уваги на цій сторінці нашого каталогу, ви можете вибрати будь-який дизайн і стиль на ваш смак, спрасувавши запит із нашими менеджерами. Крім того, ви можете вибрати модель і серед трьох типів під'єднання: електричний, водяний або комбінований для приміщень із перепадів води й електроенергії.
Замовте чудову сушарку для рушників у ваш дім!
В НАЯВНОСТІ Є РІЗНІ РОЗМІРИ ТА ДИЗАЙНИ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Випробувальний тиск | 16 бар |
| Кількість секцій | 12 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 600 Вт |
| Робоча температура | 90 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Нижня |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 6 930 ₴





