Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка Чорний матовий NICE 10/1140 S 1140*500

Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.6 кг |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Випробувальний тиск | 16 бар |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 500 Вт |
| Робоча температура | 90 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Нижня |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | E-подібна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Міжосьова відстань | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 5 730 ₴









