Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка Чорний матовий VENCE 12/952 S 950*545

Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 600 Вт |
| Робоча температура | 90 град. |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Кількість секцій | 12 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Нижня |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 982 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 7 130 ₴








